Nasloucháme vám, ptáme se vás a snažíme se porozumět tomu, co říkáte. Chceme, aby celý branding proces odrážel vaši jedinečnost a stal se efektivním marketingovým nástrojem pro vaše podnikání.
KONZULTACE
1. KONZULTACE

Stejně jako každý vztah i ten náš začíná prvním dnem, kdy zjišťujeme, zda můžeme společně vytvořit báječný tým. K tomu využíváme telefonický rozhovor, Google Hangouts nebo Skype, abychom vám mohli položit několik otázek o vašem projektu, cílech a vizích. Samozřejmě nám můžete položit jakoukoli otázku, na kterou si vzpomenete. Pokud zjistíme, že náš vztah může fungovat, zašleme vám malý domácí úkol ve formě dotazníku a s radostí nastartujeme váš branding proces.
NASLOUCHÁME, PTÁME SE A ZNOVU NASLOUCHÁME
2. NASLOUCHÁME, PTÁME SE A ZNOVU NASLOUCHÁME

Je to okamžik, který máme nejraději, čas, kdy nám odhalujete své myšlenky, vize, problémy i touhy. Stáváme se empatickými, abychom mohli nakonec vše analyzovat a navrhnout řešení. Tento krok může být rychlý i pozvolný, někdy stačí jedno sezení, jindy je třeba více času. Potom se ale dostáváme do fáze, kdy již vzniká konkrétní zadání. Obdržíte od nás časový harmonogram, přesný rozpočet s rozložením platby a my budeme očekávat vaši objednávku.
MOOD BOARD
3. MOOD BOARD

Je čas určit směr, kterým se vydáme. Obvykle přinášíme 2 nebo 3 kreativní cesty, vnášíme nové pohledy, možnosti, inovace a kreativitu. Na základě vybrané varianty vzniká silný ideový koncept, který můžeme podrobit testování vašimi zákazníky.
EXEKUCE
4. PROVEDENÍ

Tvoříme grafiku, fotíme, natáčíme, organizujeme, dohlížíme, hlídáme termíny a komunikujeme s vámi. Vše je v pohybu – vzniká váš jedinečný produkt! K vašemu branding procesu můžeme zajistit video i fotodokumentaci.
LAUNCH
5. LAUNCH

Dýchejte, váš nový produkt je tu a vaše značka roste!
Back to Top