Only je studio se silným zaměřením na rozvoj značky, úžasný design a perfektní produkci. Zakládáme si na vynikajícím zákaznickém servisu a kvalitní komunikaci. V Only pracujeme jen s omezeným počtem klientů, aby se každému projektu dostalo tolik péče a pozornosti, kolik je třeba. 
mmmmm

„Budu vaším partnerem během branding procesu. Dohlédnu na to, abyste od nás získali výborně připravený produkt.“
Zabývám se rozvojem vztahů mezi značkou a jejími uživateli, strategickou stavbou značky a její analýzou. Mou vášní je hledání funkčního řešení s ohledem na design. Moje cesta k reklamě vedla přes mnohaleté zkušenosti v profesi oděvní designérky. Odstartovala jsem ji na konci 90. let ve společnosti OGILVY, kde jsem poznala, jak pracuje největší světová full servisová agentura především v oblasti klasické reklamy – od návrhu tiskové inzerce, výroby TV a rozhlasových spotů až po nákup médií.
V roce 2012 jsem měla jedinečnou příležitost zúčastnit se vzdělávání pod vedením odborníka na budování značek Martyho Neumeiera. Díky tomu jsem si v mnohém potvrdila, co jsem už tušila z praxe, totiž jak funguje mechanismus budování značek. Proto jsem mohla pomoci v růstu řadě klientů, mezi které patří UGO / KOFOLA, MAGGI / NESTLÉ, LG, ETA, PLASKON, FASHION ARENA, MY FOOD a další. Dostala jsem neocenitelnou příležitost rozvíjet strategické myšlení, obchodní prozíravost, vedení projektů a komunikaci. Přesto jsem věděla, že bez tvůrčí svobody, možnosti organizovat si vlastní čas a bez dalšího vzdělávání není možný růst. Opustila jsem tedy kancelář, pevnou pracovní dobu a s několika talentovanými lidmi založila vlastní kreativní studio. 

„Jsem duší každého projektu. Cit pro design, nové možnosti, přístupy a směry odrážejí jedinečnost značek a tvoří silné koncepty.” 
Vzdělání v oboru grafického designu získala na prestižní Kingston University v Londýně. Je držitelkou diplomu v oboru umění a designu, managementu a komunikace. Žije a pracuje v České republice. Jejím druhým domovem je Velká Británie, kde strávila více než 10 let, což jí přineslo nenahraditelné profesní zkušenosti a inspiraci. Je zakladatelkou multikulturního projektu URBAN ART PROJEKT a koordinátorkou filmového festivalu JEDEN SVĚT. Podílela se na práci pro řadu velkých i začínajících značek, mezi které patří TEDxEastEnd London, TEDxPrague, Child Graddon Lewis Architects & Designers, Grep Design, Maggi / Nestlé a řada dalších. Dokonalá kombinace kreativity, energie, komunikace a přehlednosti jí umožňují vytvářet silné ideové koncepty. U klientů je oblíbená pro svou originalitu, kvalitu a jedinečnost. Oceňujeme i její dobrovolnictví a podporu projektů, které obecně zlepšují život na této planetě. Hovoří několika světovými jazyky.

Spolupracujeme se špičkami v oboru komunikace a designu. Pro každou zakázku sestavíme individuální tým, který nejlépe zajistí její úspěšnou realizaci.
Back to Top