Only je studio se silným zaměřením na rozvoj značky, úžasný design a perfektní produkci. Zakládáme si na vynikajícím zákaznickém servisu a kvalitní komunikaci. V Only pracujeme jen s omezeným počtem klientů, aby se každému projektu dostalo tolik péče a pozornosti, kolik je třeba. 

„Jsem duší každého projektu. Cit pro design, nové možnosti, přístupy a směry odrážejí jedinečnost značek a tvoří silné koncepty.” 
Vzdělání v oboru grafického designu získala na prestižní Kingston University v Londýně. Je držitelkou diplomu v oboru umění a designu, managementu a komunikace. Žije a pracuje v České republice. Jejím druhým domovem je Velká Británie, kde strávila více než 10 let, což jí přineslo nenahraditelné profesní zkušenosti a inspiraci. Je zakladatelkou multikulturního projektu URBAN ART PROJEKT a koordinátorkou filmového festivalu JEDEN SVĚT. Podílela se na práci pro řadu velkých i začínajících značek, mezi které patří TEDxEastEnd London, TEDxPrague, Child Graddon Lewis Architects & Designers, Grep Design, Maggi / Nestlé a řada dalších. Dokonalá kombinace kreativity, energie, komunikace a přehlednosti jí umožňují vytvářet silné ideové koncepty. U klientů je oblíbená pro svou originalitu, kvalitu a jedinečnost. Oceňujeme i její dobrovolnictví a podporu projektů, které obecně zlepšují život na této planetě. Hovoří několika světovými jazyky.

Spolupracujeme se špičkami v oboru komunikace a designu. Pro každou zakázku sestavíme individuální tým, který nejlépe zajistí její úspěšnou realizaci.
Back to Top